Štālbergu
mājas

Pureņu iela, Mārupē

Štālbergu
mājas

Pureņu iela, Mārupē

PAR PROJEKTU

“Štālbergu mājas” ir 6 māju komplekss Mārupē, Pureņu ielā. Zemes gabalos platībā no 1 358 kv.m. līdz 1 538 kv.m. astoņu mēnešu laikā tiks uzbūvētas gandrīz nulles enerģijas lieliskas kvalitātes “L” tipa mājas no Latvijas labākā masīvkoka māju ražotāja Green Space.
Green Space mājas izvēle nozīmē augstāko kvalitāti, pārdomātus plānojumus, kā arī profesionālu ražošanas un montāžas pieeju. Ar kokmateriāliem no Latvijas mežiem un kompānijas ilgtspējīgu domāšanu jūs iegūsiet gandrīz nulles enerģijas līmēta masīvkoka māju ar mūsdienīgām apkures un gaisa apmaiņas tehnoloģijām.

Mājas klientiem tiks nodotas ar kvalitatīvu pilnu apdari, labiekārtotu teritoriju un žogu ap māju.

PLĀNOJUMS


Green Space “L” tipa 5 istabu māja izvietota vienā stāvā un tās kopējā dzīvojamā platība ir 151 kv.m. Mājas centrālā daļā atrodas viesistaba un virtuves zona, kas kopā aizņem 54 kv.m. Vienā mājas spārnā izvietotas divas guļamistabas un papildus guļamistaba/kabinets, savs sanmezgls, garderobes telpa. Otrajā mājas spārnā izvietota plaša galvenā guļamistaba ar savu sanmezglu un garderobes istabu. Mājā ir halle, tehniskā telpa un dažas palīgtelpas, kas rada ideālu un sakārtotu mājas plānojumu.

Mājas plānojums piemērots ģimenei ar vienu līdz trim bērniem. Tāpat guļamistabu izvietojums divos mājas spārnos rada iespēju māju apdzīvot vairākām ģimenes paaudzēm.


Papildus (ieteicamās opcijas):
 • Terases pārkare no mājas ar gaismas izvadiem (4840 EUR)
 • Bruģēta terase (36m2) (3500 EUR)
 • Kompozītmateriāla terase (36m2) (10 800 EUR)
 • Virtuve ar salu un iebūvēto Mieles tehniku (15 000 EUR)

CENAS

TEHNISKIE DATI
VIETA
Viens no iekārojamākiem rajoniem Latvijā, kas piedāvā lielisku infrastruktūru saviem novada iedzīvotājiem, bagāts ar dažādiem izglītības un izklaides pasākumiem. Novads attīstās arī kā izcils darījuma centrs, kurā savas ražotnes izvietojuši daudzi tradīcijām bagāti uzņēmēji un piedāvā plašas darba iespējas novada iedzīvotājiem.
Mārupes pagasts ir viena no tām Pierīgas teritorijām, kurās notiek ļoti intensīva un strauja dzīvojamo un darījumu teritoriju apbūve, saglabājoties arī lauksaimniecībai un plašām lauku ainavām.
“Štālbergi” Mārupes atrašanās vieta: 1,5 km no Mārupes centra, 1 km no Mārupes vidusskolas, netālu bērnudārzi, sporta un atpūtas centri. TC Spice 3 km attālumā. Rīgas pilsētas centrs 10 minūšu brauciena attālumā.
GALERIJA

ŠTĀLBERGU MĀJAS

Pureņu iela, Mārupe

 • Ilze Zīlniece
  Projekta pārstāve

  +371 27 788 089

  ilze@starlex.lv

Ilze Zīlniece
Projekta pārstāve