Jumpravas

Tavas jaunās laikmetīgās mājas


3 - 5 istabas | 95 - 130 kv.m.
jaunbūve | pilna apdare

Par projektu
Uz Tukumu dodas ne tikai pēc smukuma. Tukums piedāvā visas dzīves kvalitātes tiem, kas vēlas atrasties rokas stiepiena attālumā no Rīgas un, vienlaikus, ārpus darba kņadas, grib justies mierā un harmonijā ar dabu.
Rīga atrodas 45 minūšu braucienā ar auto un stundas - ar elektrisko vilcienu. Klusā Apšuciema vai Ķesterciema pludmale - 15 kilometru attālumā.
Vairāki ezeri ar peldvietām - gājiena attālumā, sēņošanas, ogošanas un taku skriešanas vietas - visapkārt. Tukuma vēsturiskais centrs atdzimst un ļauj ikdienā izbaudīt savu šarmu. Velo maršruti un pastaigu takas - uz visām debess pusēm.

Pavisam tuvu atrodas divas pirmsskolas izglītības iestādes, līdz abām lielākajām Tukuma skolām - 12 minūšu gājiens. 8-10 minūšu gājiena attālumā - pārtikas, mēbeļu un rūpniecības preču tirdzniecības centri, kā arī Tukuma tirgus. Dzelzceļa stacija ar plašu bezmaksas auto novietni atrodas 2 km attālumā. Pilsētā ikvienam pieejama Ledus halle, skeitparks, Lielais rotaļu laukums un citas sporta un atpūtas iespējas.

Ciemats Jumpravas izvietots ap gleznainu pauguru, no kura vasaras vakaros bieži skatāms saulriets. Dabīgais reljefs un ainaviskā vide ļauj sajust īpašu auru, vienlaikus nodrošinot visas nepieciešamās ērtības.

Projekti apvieno tradicionālas, viensētām raksturīgās augstas divslīpju jumtu būvformas, ar laikmetīgu dizainu - iekštelpu plašumu, ērtībām, lieliem logiem un energoefektivitāti.
Lai katra ģimene atrastu savu īpašo mājokli, esam izstrādājuši četrus savrupmāju tipus - S, M, L, XL - atbilstoši nepieciešamajai apdzīvojamajai platībai. Katrs no tipiem, pēc jūsu vēlmēm, tiks pielāgots un personalizēts kā unikāls projekts ar nepieciešamajiem papildinājumiem (terase, auto nojume, aizvērtņi) vai vēlamā krāsu risinājuma.

Ēkas lielie logi (guļamistabā: 3 m, viesistabā: 2,10 m platumā) pavērsti pret dienvidu pusi, lai iekštelpas saņemtu iespējami vairāk dabīgās Saules gaismas. Terase, kas paplašina virtuves un ēdamtelpas zonu, var lepoties ar 4,50 m platu bīdāmu logu sistēmu pilnīgai ārtelpas un iekštelpas saiknei.

Lai izveidotu personalizētu, tieši Jūsu prasībām atbilstošu piedāvājumu, lūdzu atbildiet uz dažiem jautājumiem!

Aizpildiet formu un saņemiet piedāvājumu tieši Jums!
Kāda dzīvokļa platība Jūs interesē?
15
200
Kad plānojat iegādāties dzīvokli?
Kāda budžeta ietvaros plānojat iegādāties dzīvokli?
20000
500000
Jumpravas
Jumpravas, Tukuma novads